با توجه به نوسانات بازار قبل از خرید از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل نمایید.

اکسسوری قهوه

قهوه انواع مختلفی دارد که برای آماده کردن و سرو کردن هر کدام از انواع مختلف آن شما باید اکسسوری و لوازم و تجهیزات خاص آن را نیز داشته باشید، به عنوان مثال آماده کردن یک فنجان قهوه ترک نیاز به تجهیزات خاص خود دارد و این تجهیزات کاملا با وسایل مورد نیاز برای آماده کردن قهوه اسپرسو متفاوت هستند، بنابراین اگر بخواهیم به اکسسوری قهوه اشاره کنیم و آن ها را یک به یک نام ببریم درجه اول باید به انواع قهوه اشاره کنیم. انواع قهوه شامل اسپرسو، قهوه ترک، قهوه فرانسه، قهوه عربی و قهوه آماده هستند که هر کدام از آن ها به اکسسوری و تجهیزات خاص خود نیاز دارند. ما در مورد انواع مختلف اکسسوری و قیمت آن ها ما در ادامه بیشتر توضیح داده ایم.

اکسسوری قهوه

قیمت اکسسوری قهوه و انواع آن

همانطور که قبلا هم گفتیم انواع مختلف اکسسوری قهوه در مورد هر کدام از قهوه ها متفاوت هستند، به عنوان مثال می توانیم به اکسسوری قهوه اسپرسو اشاره کنیم. این اکسسوری شامل یک دستگاه اسپرسو ساز، یک تمپر و فنجان مخصوص قهوه است، اما اگر شما قصد داشته باشید که اسپرسو را با موکاپات تهیه کنید در واقع باید در این لیست موکاپات را جایگزین دستگاه اسپرسو نمایید. در مورد قهوه فرانسوی نیز دستگاه فرنچ پرس مخصوص دم کردن قهوه فرانسوی به عنوان اکسسوری قهوه فرانسه به شمار می آید. برای آماده کردن قهوه ترک نیز شما نیاز به قهوه جوش مخصوص دارید. قهوه عربی نیز داخل یک ظرف مخصوص با نام دله آماده می شود که جزو اکسسوری خاص این نوع قهوه به شمار می آید. قهوه آماده نیز صرفا نیاز به یک فنجان آب جوش دارد. تمام این تجهیزات و دستگاه ها در کنار فنجان های مخصوص با نام اکسسوری قهوه شناخته می شوند، اما این اکسسوری فقط محدود به تجهیزات آماده کردن و سرو کردن قهوه نمی شوند و دیگر تجهیزات همچون دستگاه آسیاب قهوه نیز در این دسته بندی جای دارند. قیمت هر کدام از اکسسوری قهوه نیز بستگی به کیفیت و برقی یا دستی بودن آن دارد، به عنوان مثال یک اسپرسو ساز برقی مخصوص کافه قطعا قیمت بسیار بیشتری از یک فرنچ پرس و یا اسپرسو ساز خانگی دارد، بنابراین برای دریافت قیمت هر کدام از اکسسوری های قهوه در درجه اول باید به نوع عملکرد و کیفیت و در درجه دوم به برند آن توجه کرد.

قیمت اکسسوری قهوه و انواع آن

خرید اکسسوری قهوه ساز

اگر شما قصد خرید اکسسوری قهوه ساز را دارید در درجه اول باید بدانید که چه نوع قهوه ای می خواهید آماده کنید و به چه نوع قهوه ای علاقه مند هستید، به عنوان مثال اگر شما قصد دارید که صرفا از قهوه عربیکا به عنوان قهوه فرانسوی استفاده کنید، هیچ نیازی به تجهیزات و اکسسوری قهوه اسپرسو نخواهید داشت و تنها یک فرنچ پرس خانگی برای شما که کفایت خواهد کرد، اما اگر قصد خرید و آماده کردن قهوه اسپرسو و دیگر انواع قهوه اسپرسو همچون لاته، کاپوچینو، نسکافه و... را دارید باید حتما یک دستگاه اسپرسو ساز حرفه ای خریداری کنید. علاوه بر دستگاه شما نیاز به فنجان های مخصوص سرو قهوه و ماگ های مخصوص سرو کاپوچینو و لاته نیز خواهید داشت که این فنجان ها نیز در دسته اکسسوری قهوه ساز قرار دارند. برای خرید اکسسوری قهوه ساز می توانید به فروشگاه قهوه پخش اعتماد کنید. انواع اکسسوری قهوه به همراه قیمت آن در سایت قهوه پخش قرار داده شده است.

خرید اکسسوری قهوه ساز

اکسسوری کافه

اکسسوری مخصوص کافه قطعا تجهیزات بیشتری نسبت به منزل طلب می کند، به عنوان مثال شما نیاز به خرید یک آسیاب حرفه ای نیز برای کافه خواهید داشت. آسیاب های تخصصی که هر کدام انواع قهوه را در دانه بندی های مناسب آسیاب کنند جزو اکسسوری های لازم برای کافه هستند، علاوه بر آن تجهیزات نگهداری از دانه قهوه و پودر قهوه نیز به این لیست باید اضافه شوند، به دلیل این‌که یک کافه قهوه زیادتری نسبت به منزل خریداری و نگهداری می کند، باید آن ها را در جای مناسب نیز نگهداری نماید تا طعم و عطر آن ها از بین نرود و به اصطلاح نم نکشند، به همین جهت نیز باید ظرف های مخصوص نگهداری قهوه و دانه قهوه را نیز داشته باشد. اگر شما نیز علاقه مند به دریافت لیست کامل اکسسوری کافه و اکسسوری مخصوص قهوه در منزل هستید می توانید از کاتالوگ محصولات ما دیدن نمایید و یا این‌که برای دریافت مشاوره های بیشتر در این زمینه با کارشناسان فروش ما از طریق لینک های ارتباطی در تماس باشید تا شما را به صورت کامل در مورد انواع مختلف اکسسوری کافه و لوازم قهوه ساز مخصوص منزل راهنمایی کنند و بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

 

نوشتن دیدگاه

در صورت مشاوره خرید یا هرگونه سوال با ما تماس بگیرید
همه روزه از 9 صبح الی 9 شب09134269864