با توجه به نوسانات بازار قبل از خرید از قیمت و موجودی کالا اطمینان حاصل نمایید.

خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک

قهوه ترک جزء نوشیدنی های محبوب در زندگی روزمره محسوب می شود. به همین علت برای تهیه یک قهوه ترک مطلوب با طعم واقعی به دستگاه آسیاب قهوه ترک نیازمندیم. شما می توانید این محصول را ما بخرید. کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی قهوه پخش آمده ارائه مشاوره برای خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک باکیفیت هستند.

معیار خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک

فرایند آسیاب کردن قهوه ترک به این منظور است که با پودر شدن دانه های قهوه، میزان سطح برخورد آب و پودر قهوه افزیش یافته و در نتیجه عصاره گیری دقیق تری به دست آید، در واقع عصاره گیری دقیق از قهوه ترک، تجربه لذت بخشی از  مزه کافئین، مواد مفید و … را برای ما به ارمغان می آورد بنابراین مهم ترین رکن در داشتن یک فنجان قهوه ترک مطلوب، تازگی و رایحه پودر آن است که با خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک، این امر مهیا می شود.

معیار شما در خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک باید بر اساس نوع کاربرد و هدف شما از تهیه پودر قهوه ترک باشد که در پی خود میزان گنجایش مصرفی شما را تعیین می کند. برای تهیه پودر قهوه ترک به منظور استفاده در کافی شاپ ها، به دستگاه آسیاب قهوه ترک صنعتی نیاز دارد حتی اگر می خواهید قهوه ترک را با همان طعم و تازگی قهوه ترک کافی شاپ ها، در منزل خود یا حتی محل کار تجربه کنید، می توانید با خرید دستگاه آسیاب قهوه دستی که یکی از نمونه های آن به نام آسیاب قهوه دسته ای استیل مثلثی با ظاهری شیک و اندازه ای کوچک در منو سایت قهوه پخش قابل مشاهده است، به این تجربه لذت بخش دست یابید. در کل شما می توانید با مشاهده منو سایت قهوه پخش برای خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک با توجه به سلیقه، کاربرد و میزان مصرفی مورد نیاز خود، اقدام به خرید این دستگاه کرده و از کیفیت برتر دستگاه ها برای تهیه پودر قهوه ترک، مواجه شوید.

معیار خرید دستگاه آسیاب قهوه ترک  

قیمت آسیاب قهوه ترک

همانطور که گفته شد، دستگاه آسیاب قهوه ترک انواع مختلفی دارد، شما می توانید محصول برند های برتر این دستگاه را، با اطمینان کامل در منو سایت قهوه پخش مشاهده کنید و طبق نیاز و بودجه خود، اقدام به خرید از سایت ما کنید. در پی توضیحات بالا، به بررسی کامل تر انواع این دستگاه ها از جمله آسیاب قهوه پاکت دار، آسیاب قهوه صنعتی، آسیاب قهوه تیغه ای و آسیاب قهوه دنده ای می پردازیم.

آسیاب قهوه پاکت دار: این نوع آسیاب جزء دستگاه های نیمه صنعتی است که حاوی مخزنی است که پودر قهوه را در خود ذخیره می کند، همانطور که از لحاظ کاربرد هم مشخص است، این گونه دستگاه ها بیشتر برای مکان های تفریحی پر رفت وآمد و کافی شاپ های بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرد.

آسیاب قهوه صنعتی: سرعت عمل در این دستگاه حین آسیاب قهوه ترک و سایر قهوه ها از ویژگی های ممتاز این نوع دستگاه به شمار می رود، به همین دلیل آسیاب قهوه صنعتی در بین مردم حسن شهرت دارد. این نوع آسیاب در اندازه های مختلفی به تولید می رسد. گنجایش این آسیاب حداقل به بیست پوند قهوه و حداکثر شصت پوند قهوه می رسد. آسیاب قهوه صنعتی در ساختار خود فرزهای مسطحی دارد، این فرزهای مسطح باعث می شوند ته رنگ های مغزی و شکلاتی، در قهوه دیده شود.

قیمت آسیاب قهوه ترک 

آسیاب قهوه تیغه ای: این آسیاب در دو نوع برقی و دستی به تولید می رسد. علی رغم سرعت عملی که در این نوع دستگاه مشاهده می شود، به علت آسیاب نشدن دانه های قهوه به طور یکنواخت توسط این دستگاه، حرارت دستگاه افزایش می یابد و احتمال از بین رفتن طعم قهوه بالا می رود، شاید همین امر باعث کمتر بودن قیمت این نوع آسیاب نسبت به سایر آسیاب های صنعتی است.

آسیاب قهوه دندانه ای: در این آسیاب بر خلاف آسیاب تیغه ای، دانه های قهوه به طور یکسان آسیاب می شوند. میزان صدای این آسیاب کم است اما برق بیشتری مصرف می کند. آسیاب دندانه ای مخروطی و آسیاب دندانه ای تخت از انواع مختلف این آسیاب به شمار می رود. در آسیاب دندانه ای مخروطی، عطر اصلی قهوه کاملا حفظ می شود زیرا در ساختار این نوع آسیاب دو صفحه فلزی یا سرامیکی اصطکاک دار قرار دارد که از افزایش حرارت جلوگیری کرده و همین امر باعث حفظ رایحه اصلی قهوه می شود. این ویژگی ممتاز برای آسیاب دندانه ای تخت هم صدق می کند.

هم اکنون شما می توانید با اطلاعاتی که از توضیحات بالا کسب کرده و با توجه به نیاز و بودجه خود، با اطمینان از کیفیت برتر محصولات سایت قهوه پخش نسبت به خرید آسیاب قهوه ترک اقدام فرمایید.

درجه آسیاب قهوه ترک 

درجه آسیاب قهوه ترک

قسمت قابل توجه کیفیت قهوه ای که می نوشیم، به درجه به کار برده شده در دستگاه آسیاب قهوه ترک وابسته است. درجه آسیاب قهوه ترک باید به گونه ای تنظیم شود که پودر قهوه خارج شده از آسیاب، حالت آردی داشته باشد به طوری که وقتی با انگشتمان پودر قهوه ترک را لمس می کنیم، رد رنگ قهوه روی انگشتمان قابل مشاهده باشد.

همانطور که گفتیم میزان درجه آسیاب قهوه تاثیر چشم گیری در طعم و عطر واقعی قهوه دارد، بنابراین باید برای رسیدن به طعم مطلوب قهوه ترک، طبق اندازه دانه های قهوه، درجه آسیاب را مشخص کنیم. درجه مناسب و تعیین شده برای قهوه ترک، اکسترا فاین نام دارد، درجه اکسترا فاین یا همان خیلی نرم فقط برای قهوه ترک و قهوه عربی مورد استفاده قرار می گیرد، این درجه از بین 7 نوع درجه متفاوت برای دستگاه ها و قهوه های مختلف، ریزترین میزان درجه را دارد. اگر میزان درجه با نوع و اندازه دانه های قهوه مطابقت نداشته باشد، کیفیت قهوه به شدت کاهش می یابد.

هم اکنون که اطلاعات کافی و مورد نیاز خود را در ارتباط با قهوه ترک و آسیاب آن به دست آوردید، می توانید با خیال راحت از سایت قهوه پخش خرید کرده و برتری کیفیت و قیمت آسیاب قهوه را با سایت قهوه پخش تجربه کنید. علاوه بر این فروشگاه قهوه پخش عرضه کننده انواع  دستگاه قهوه ساز، لوازم قهوه ساز، دستگاه اسپرسو ساز و لوازم جانبی آن و... است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان قهوه پخش تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

در صورت مشاوره خرید یا هرگونه سوال با ما تماس بگیرید
همه روزه از 9 صبح الی 9 شب09134269864